G Suite Kurulum Hizmeti

İlk bakışta kolay gibi görülebilen G Suite kurulumu, konusunda uzman bir sistem mühendisi gözetiminde gerçekleştirilmezse, çok kısa bir sürede e-posta trafiğinizin tamamen veya tek yönlü olarak durmasına yol açabilecek detayları barındırmaktadır.

Hesabınızın gerekli güvenlik ayarları yapılmamasından kaynaklı giden veya gelen e-postalarınız, hedefine ulaşmayabilir. Giden e-postalarda bu konuda bir uyarı alabilir, ancak gelen ve size teslim edilemeyen e-postalar hakkında maalesef bilgilendirilmezsiniz.

Bu kurulum süreci, bir çok farklı sistemin senkronize bir biçimde çalışmasını sağlamayı hedefler. Bu sistemlerin bir tanesi G Suite altyapısı iken, diğerleri, Domain ve Hosting şirketlerinizdir. Google nüşteri desteğinden yararlanmak istediğinizde, Google müşteri temsilcileri, sizi izin vermiş olsanız bile, güvenik politikaları gereği sizin hostinginize erişemezler. G Suite tarafında her konuda (teknik bir dille olsa bile) destek alabilirken, Google çalışanlarının erişemeyeceği noktalarda teknik bilgiye ihtiyaç duyarsınız.

Karbon Bilişim tam da bu noktadaki teknik desteği, uzman ve deneyimli kadrosuyla size kusursuz, hızlı ve güvenli bir şekilde sunmayı hedefler.

Talebinizi gönderin

veya hemen arayın

GCPA_Badge_Spec_Master_2x.png