Kurumsal E-posta ve Gmail

Google, bireysel kullanıcıları tarafından çok beğenilen başarılı Gmail altyapısını, kurumsal e-postalarda da kullanılabilecek biçimde geliştirmiştir. Artık adiniz@sirketiniz.com şeklinde kullanmakta olduğunuz şirket e-postanızı, kişisel deneyimlerinizden zaten aşina olduğunuz Gmail altyapısı ile birlikte kullanacaksınız.

Bu esneklik, Google tarafından geliştirilmiş ve geliştirilmesi halen devam eden bir e-posta altyapısını kendi şirketinizin hizmetinde bulacağınız anlamına geliyor. Eski e-postalarınızı, kişilerinizi, kurumsal adresinizi hatta takvimlerinizi kaybetmeden bu harika sisteme entegre olmanız mümkün.

 

Bu sisteme entegre olarak, artık ilkel (webmail gibi) web tarayıcılarıyla veya çeşitli masaüstü yazılımlar vasıtasıyla e-postalarınıza sınırlı erişimden kurtulmuş oluyorsunuz. Artık kurumsal e-postalarınıza herhangi bir tarayıcı ile Gmail arayüzünden ulaşabileceksiniz. Mobil tarafındaki esnek uygulaması sayesinde ise, hareket halindeyken ile e-posta alıp gönderme olanakları sayesinde son derece kullanışlıdır. 

İnternet bağlantınız olmasa bile e-postaları görebilmeniz ve internet bağlantısı geldiğinde otomatik olarak gönderilmek üzere, bağlantınız olmadığında bile e-posta hazırlayabilmeniz atık mümkün. Gmail'in, Drive ile olan uyumlu ilişkisi sayesinde, artık devasa boyutlardaki ekleri e-postanıza eklemek yerine, Google Drive'daki bağlantısını karşı taraf ile paylaşarak limitlere takılmadan büyük dosyaları karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

Diğer Ürünler
Gmail
Kurumsal e-posta
Drive
GB depolama
Dokümanlar
Word
Tablolar
Excell
Slaytlar
Power Point
Hangoust
Sohbet & Video
Takvim
Takvim
Formlar
Veri toplama
G Plus
Sosyal Medya
Authenticator
Ekstra Güvenlik
Cihaz politikası
Mobil Denetim
Admin konsolu
Yönetici
Daha Fazla Göster