Google ADS Reklamları

                Karbon Bilişim olarak bizler,  sertifikalı uzmanlarımızla Dijital Pazarlamanın tüm nimetlerinden müşterilerimizin en etkin biçimde yararlanabilmeleri için onlara reklamlarını planlıyor, yayınlıyor, raporluyor, analiz ve testler gerçekleştiriyoruz.

 

Karbon Bilişim'den hizmet almaya başladığınızda 7/24 desteğiniz ve Google Analytics, Search Console (Google Web Master), Google My bussines, Google Haritalar gibi hizmetleri ücretsiz olarak edinirsiniz. 

 

         Google'ın çok çeşitli reklam envaterinden işletme hedeflerinize uygun olanları seçerek en az maliyetle en fazla faydayı elde etmeniz için sertifikalı uzmanlarımız daima yanınızdadır. 

 

Google Arama Ağı 
 
        Google anasayfasında reklam vererek müşterileriniz bir ürün veya hizmet hakkında
bir araştırmaya girdiği anda onlara ulaşabilirsiniz.
 
        Çoğunlukla anahtar kelimeler kullanarak müşterilerinize ulaştığınız bu platformda son zamanlarda Alışveriş Reklamları ile sadece metin değil, görsel olarak da ürünlerinizi müşterilerinizin dikkatine sunmanız mümkün. Müşterileri sadece Anahtar kelimelerle değil, ilgi alanları, coğrafi bölgeleri, konuştukları dil v.s bir çok farklı parametreyle ulaşmanız mümkündür.
 
        Google arama sonuçlarının üstünde veya yan tarafında en fazla 11 adet reklam alanından birinde tanıtım yapabilirsiniz. Ancak işletme hedeflerinize ve bütçenize oranla bu sıralamanın neresinde yer almanız gerektiğine karar vermek, uzmanlık işidir. Çünkü 1. sırada olmak, her zaman isteyeceğiniz bir sonuç olmayabilir.
 
        Karbon Bilişim ile çalıştığınızda, konusunda uzman, sertifika sahibi arkadaşlarımız sayesinde en az maliyetle en fazla fayda elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni müşterilerimizi için zaman zaman hediye kuponlarla ücretsiz reklam yapma fırsatı da yakalarsınız.

Youtube Reklamları

 

       Dünyanın en büyük ikinci Arama Motoru olan youtube.com'da da reklam yayınlayarak kullanıcılarınıza ulaşabilirsiniz. Youtube, Türkiye online nüfusunun %82,9'una ulaşmaktadır. Avrupa ülkelerinde, Almanya'dan sonra en çok video izleyen ülke Türkiye. Üstelik youtube, kullanıcı profili bakımından oldukça yüksek bir profile sahiptir. Youtube, Aylık 25,4 Milyon tekil kullanıcıya ulaşmaktadır.

 

       Youtube'da, çok çeşitli reklam formatları vardır. Bir çok reklamveren, çoğunlukla google anasayfasında veya yayıncı sitelerde reklam vermeyi tercih ettiğinden (bu ortamlarda reklam vermek daha kolay olduğu için) youtube'daki reklam maliyetleri diğer reklam envanterine göre çok daha düşüktür.

 

       Youtube trafiğinin %50 kadarı mobil cihazardan geldiği için, özellikle lokasyonu önemli olan reklamverenler için önemli avantajları içinde barındırır.

Yayıncı Siteler

 

       10 binlerce yayıncı site, google ile iş birliği içinde resim, animasyon, metin ve video içerikli reklamlarınızı internette gezinirken de müşterilerinize ulaştırmaya devam eder. Böylece çok sayıda kaliteli ve yüksek trafikli sitelerde kullanıcılarınıza görsel reklamlarla ulaşmanız mümkün hale gelir.

 

       İnternet kullanıcılarını, internetteki zamanlarının %80'ini sitelerde dolaşarak geçirdiği gerçeğinden hareketle, onlara google araması yapmadıkları zamanlarda ulaşmak bir reklamveren için çoğu zaman gerekliliktir.

 

       Görüntülü Reklam Ağı olarak isimlendirdiğimiz bu Ağ da da çok çeşitli reklam biçimleri ve hedefleme yöntemleri var. İşletme hedeflerinize en uygun olan reklam biçimi ve hedefleme yöntemlerini belirlemek üzere uzmanlarımız sürekli optimzasyonlar ve raporlamalar yapmaya devam ederler.

GMAİL Reklamları

 

       Gmail, çok sayıda kullanıcıya ücretsiz olarak hizmet veren google'ın e-posta servisidir. Müşterilerinize, Gmailin hedefleme ve özel ücretlendirme yöntemleriyle son derece isabetli ve ekonomik reklam sunmaya devam edebilirsiniz.

 

      Kullanıcılar, reklamları maillerinin yanındaki ikinci bir sekmede "Tanıtımlar" bölümünde ve e-posta okuma sayfasında yan tarafta görürler. Etileşime geçilen reklam metni, bir mail gibi okuma bölgesinde kullanıcıya gösterilir. Bu reklam türünde kullanıcıya sunmak için çok fazla alanınız olur. Bir e-posta ölçeğinde alanınız olur.

 

         Bu reklam biçiminde; Temel Görsel, Gömülü Video ve Başvuru Formu şeklinde 3 farklı reklam formatı kullanılabilir.  Yine işletme hedeflerinize en uygun format, hedefleme ve içerik hakkında uzmanlarımızın deneymlerinden yararlanırsınız

Mobil Reklamlar

 

       Mobil cihazların sayısındaki artış, hem Mobil uygulamaları, hem mobil web siteleri sayısında seköt dinamiklerini kökten sarsacak değişikliğe neden olmuştur. Google'da bu değişiklikten reklamverenlerinin en iyi şekilde yararlanabilmesi için mobil uygulamalar ve mobil web sitelerde reklam vermelerini olanaklı hale getirmiştir.

 

      Mobil uygulamalar ve web siteleri, özellikle akıllı ve mobil cihazlarda olmaları nedeniyle yine lokasyon hedefli reklamverenler için eşsiz fırsatlar sunar. Mobil reklamlar, reklamverenlere lokasyon hedefli olarak ulaşmanın yanında, konuştukları dil, coğrafi alan, ilgi alanları, site kategorileri veya belirli uygulamaları doğrudan hedefleyerek veya hariç tutarak geiş bir yelpazede kontrollü reklam vermelerini olanaklı kılar.  

 

        Yine bu konuda sertifik sahibi arkadaşlarımız kampanyalarınızı, sizi işletme hedeflerine taşıyabilecek yöntemleri geliştirip uygulama ve raporlama konusunda size en nitelikli hizmeti sunmak için uğraşırlar.

iletişim Formu