Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google Adwords; markanız, ürününüz ve hizmetinizi müşterilerinize anlatmanın en etkili yoludur ve bu konuda sertifikalı profesyonellerimizden destek alabilir ve reklamlarınızı en efektif biçimde yönetebilirsiniz.

Google G Suite

Google G Suite

Google'ın, işletmeler için hazırlamış olduğu bir verimlilik paketi olan bu hizmetin, e-postadan kelime işlemciye, Bulut depolamadan Takvime kadar 12 farklı ürünü bünyesinde barındıran hizmetin kurulum ve teknik destek hizmetlerini sunuyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Ürürn ve hizmetlerinizi müşterilerinize anlatmanın en etkili ve ekonomik yoludur web siteleriniz. Ancak kurumsal kimliğinizi yansıtabilmesi bakımından ele alındığında, ucuz olduğu kadar önemlidir de. Konusunda uzman personelimizle bu profesyonel destekten yararlanabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Marka, ürün ve ürününüzü müşterilerinize tanıtmanın yolu bazen de basılı medyalar kullanmaktır. Basılı medyalarda krumunuzu en doğru biçimde temsil etmek için konusunda uzman tasarımcılarımızın yetenekleri sizi de tatmin edecek.

E-Ticaret

E-Ticaret

E-ticaret, işininizi, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize göstermenin yanında online olarak satış yapmanıza olanak veren yazılımlardır. ODEASOFT ile yaptığımız iş birliği sayesinde mükemmel bir ekibin çalışmasıyla ortaya konmuş ve sürekli geliştirilen E-ticaret yazılım paketiyle işinizi daha ileriye taşıabilirsiniz.

Microsoft Lisanslama

Microsoft Lisanslama

Yazılımda dünya devi, Microsoft firmasının Kurumsal kullanımdan bireysel kullanıma kadar çok çeşitli alanlardaki lisanslarını edinmek için danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Google G Suite for Education

Google G Suite for Education

Google'ın, kar amacı gütmeyen eğitim kurumlarına ücretsiz olarak tahsis ettiği ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir Bulut platformudur. Siz de kar amacı gütmeyen bir okul iseniz, bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Organik SEO

Organik SEO

Bu hizmetimiz, yalnlzca yeni bir web sitesi sipariş veren müşterilerimize ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Mevcut siteler için SEO desteğimiz maalesef yoktur.

Sistem Danışmanlığı

Sistem Danışmanlığı

Yeni bir sistem kurulumundan, var olan sistemlerinizin periyodik bakım, onarım ve güncelleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere konusunda uzman ekibimizle çalışın.