2005 yılında internet teknolojileri, donanım, e-ticaret, küçük ve orta ölçekli networkler ve dijital pazarlama konularında yüzlerce müşterimize destek verdik. Birkaç yıldır müşterilerimize destek vermeyi sürdürürken, aynı zamanda kendi şirketimizi için Ar-Ge nitelikli projeler gerçekleştirmek üzere araştırmalara başladık. 2013 yılına değişen şirket statümüzle birlikte tüm Türkiye ve dünyadaki trendleri yakından izlemeye alarak eşsiz bir ürün geliştirme kararı aldık. Şimdilerde bu eşsiz proje için çalışmalarımızı hızla sürdürerek değişime ayak uyduran değil, değişimi belirleyen bir şirket olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Bu güne kadar ki başarılarımızın sırrı olan nitelikli, heyecanlı, çalışkan ve araştırmacı personellerimizin tümüne gönülden teşekkür ediyoruz.

Hakkımızda

Karbon Bilişim

Hakkımızda

     2002 yılından bu güne, teknolojinin çeşitli alanlarında hizmet vermeyi sürdürdüğümüz sektörde, özellikle 2008 yılından sonra ağırlıklı olarak Dijital Pazarlama, Sistem ve Network  alanlarına odaklanarak hizmetlerimizin yanında, 2012 yılından sonra Google'ın üzerine yoğunlaşarak geliştirdiği Bulut altyapısını içeren G Suite Hizmeti alanında da uzmanlıklar geliştirmeyi sürdürüyoruz.

 

Öte yandan KOSGEB ve Üniversiteler gibi farklı disiplinlerle de temaslarımızı sürdürerek iş ve teknoloji alanındaki tüm gelişmeleri yakından izliyor ve tüm deneyimlerimizi müşterilerimizin yararına kullanmak üzere geliştirmeyi sürdürüyoruz.

 

Ana ilkelerimiz;

  • Hesap verebilirlik

  • Sorumluk alma

  • Şeffaflık

  • Ölçülebilirlik

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Dijital Pazarlama'nın tüm gereksinimlerini karşılayan bir ekiple çalıştığınızdan emin olursunuz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Reklamlarınızın sertifika sahibi uzmanlar tarafından yönetildiğinden emin olursunuz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda;  Hesağlarınızın başarısı kadar başarısızlığına da sahip çıkan bir ekiple çalıştığınızı bilirsiniz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Web tasarım hizmeti almışsanız, Organik SEO desteğini de ücretsiz olarak almış olursunuz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Google ve Microsoft ürünlerinin lisans ve eğitimlerini de satın alabileceğinizi bilirsiniz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Aldığınız hizmetin, bulunduğunuz sektör dinamiklerine uygunluğunun denetleneceğinden emin olursunuz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Sizi daima dinleyen, ancak bilimsel gerçekleri, siz hoşlanmazsınız diye saklamayan bir ekiple çalıştığınzdan emin olursunuz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Projeleriniz için proaktif bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.

 

Karbon Bilişim ile çalıştığınızda; Mutluluğu müşteri memnuniyetine endexli bir ekiple çalıştığınızı bilirsiniz.